אפגניסטן

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- אפגניסטן

נכסים למכירה באפגניסטן

אפגניסטן היא מדינה נטולת קרקע. בירתה היא קאבול. היא גובלת במערב עם איראן, מדרום ומזרח עם פקיסטן, מצפון עם טורקמניסטן, אוזבקיסטן וטג'יקיסטן ועם סין לאזור שממזרח למדינה.

זה לא קל לקנות נכס או מכירה באפגניסטן. אפגניסטן, שנקרעה במשך עשרות שנים מהמלחמה הפנימית, מארחת עדיין כ -30 מיליון איש. יותר משליש מהאוכלוסייה חיה מתחת לקו העוני, וכמעט שלא מסוגלת לספק את צרכי המזון והלינה שלהם, על פי נתוני הבנק העולמי. אפגניסטן מדורגת במקום ה -23 ברשימת המדינות העניות ביותר בעולם בכתב העת Global Finance, ואילו Transparency International הגדירה אותה כמדינה השביעית המושחתת בעולם.

אחד המאפיינים העיקריים של השוק המקומי הוא אופיו הכאוטי. באפגניסטן אין מערכת רישום מקרקעין, ולדברי מינהל הסחר הבינלאומי בארה"ב, כ -80% מהעסקאות נסגרות באופן פורמלי ללא מסמכים להוכחת בעלות על המוכר שרוצה למכור את הנכס שלהם למכירה באפגניסטן.

זו הסיבה מדוע אותה חלקת אדמה נמצאת לרוב בבעלות של בעלים שונים, בעוד שבתי המשפט המקומיים אינם מסוגלים לפתור ביעילות מחלוקות מסוג זה. באופן כללי השוק מוסדר בחופשיות, עם חוקים מעוררי מחלוקת ולא שלמים ועורכי דין לרכוש שאין להם את הכישורים הדרושים.

באמצע שנות האלפיים חווה קאבול תנופת בנייה שבמהלכה נבנו בתים ראשונים בשפע למומחים בינלאומיים, עובדי שגרירות, עורכי דין ואנשי ממשל. אולם כאשר קואליציית נאט"ו הודיעה על החלטתה לעזוב את אפגניסטן כתוצאה מכך, האטרקטיביות של השקעות הון צנחה באופן דרמטי. פרויקטים רבים הושעו ומחירי הנכסים למכירה בקאבול ירדו ב 30-50% במהלך מספר חודשים.

עם זאת, אין פירושו היעדר דרישה מוחלטת של נכסים למכירה באפגניסטן כיום. על פי נתונים רשמיים, משנת 2004 עד 2017 אוכלוסיית המדינה גדלה בכמעט 40%. אוכלוסיית הבירה גדלה ב- 25% בחמש השנים האחרונות, מ -3.2 מיליון ל -4 מיליון. תושבי האזורים הכפריים נוהרים לקאבול בחיפוש אחר תעסוקה וסביבת חיים טובה ובטוחה יותר.

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB